TECHNOLOGIE

Sítotisk

Sítotisk je technologie přímého tisku, která se používá k potisku textilu, igelitových tašek, papírových tašek, deštníků a jiných větších předmětů.

Touto technologií lze tisknout až šesti barvami.

Tamponový potisk

 

Tamponový potisk je vhodný k přímému potisku menších předmětů, od klíčenek, přes propisky až po hrnky.

Výšivka

Výšivka je velmi využívaná technologie na textil. I přes složitější obrázek či logo o více barvách, doporučujeme využít výšivku.

Laser

Laser je využíván pro vylaserování nápisu / loga do kovových předmětů či předmětů ze dřeva. Touto technologií vypálíte vše pod povrch daného materiálu velmi kvalitně, rychle a natrvalo.

Velkoplošný tisk

Banery, rollupy, plakáty o velkých rozměrech, vinylové samolepky, vše se tiskne na velkoplošné tiskárně. Velkoformátová inkoustová tiskárna nabízí vysoce kvalitní UV tisky. Tiskárna je velmi využívaná také pro polep aut.

Plotr

Plotrový stroj je využíván pro výřez plotrové grafiky. Texty, loga, obrazce, které potřebují ořezat na daný tvar, například nápisy na auta, vše nám zajistí tento stroj, který dokáže po správném zadání v programu vyřezat cokoliv.

Ražba

Diáře a notesy je potřeba označit logem společnosti, aby jste všem dali najevo, že právě tento předmět je od Vás. Pro tyto případy je vhodná ražba.

Digitální a ofsetový tisk

Digitální a ofsetové tiskárny se využívají pro tisk plakátů, letáků, vizitek, kalendářů, brožur, vše co co je možné tisknout na papír.